×

کلینیک دندانپزشکی دریای نور با همکاری با جمعی از دندانپزشکان جوان، متخصص، خوش برخورد و همچنین به با داشتن به روزترین تکنیک های علم و هنر دندانپزشکی، پیوسته می کوشیم که خاطره خوبی از یک درمان خوب برای شما ایجاد کنیم.

کلینیک دندانپزشکی دریای نور مفتخر به همکاری با تیمی از بهترین و متعهد ترین پزشکان کشور میباشد.

با دکتر علی رضایی آشنا شوید: سوال خود را مستقیما از دکتر رضایی بپرسید

دکتر علی رضایی (Dr. Ali Rezaei)

تخصص: جراح دندانپزشک عمومی
دکتر علی رضایی هرزندی در شهر تهران  در تاریخ سی ام شهریور سال 56 متولد شده اند، با شماره نظام پزشکی 154720 در سال 1393 از دانشگاه Manila Central University فارغ التحصیل شدند.  الان (سال 1398) مدت 5 سال است که در رشته دندانپزشکی فعالیت میکنند و به همه موارد درمانی دندانپزشکی علاقمند هستند. 
دکتر علی رضایی در خانواده ای علاقمند به پزشکی متولد شده اند و خانواده ایشان یعنی دو خواهر و یک برادر و پدر ایشان همگی دندانپزشک هستند. ایشان در سال 1395 ازدواج کردند که همسر ایشان پزشک متخصص اطفال هستند. ثمره ازدواج آنها تا امروز یک دختر بنام عسل است.
ایشان اصالتا اهل آذربایجان شرقی شهر مرند هستند. 
دکتر علی رضایی تسلط کامل به زبان ترکی، انگلیسی و فارسی دارند.
علاقمندی های ایشان در ساعات فراغت شنا، فیلم و موسیقی میباشد و به نوازندگی ساز پیانو علاقمند هستند.دندانهای شما مانند فرزندانتان با ارزش هستند از آنها خوب مراقبت کنید
مطالب مرتبط با دکتر رضایی

سوالات کاربران

یوسفی 26 مرداد 1401

سلام‌ علت‌خونریزی‌‌لثه‌هنگام‌مسواک‌زدن‌‌‌وخوردن‌‌چیه

پاسخ: دکتر رضایی

با عرض سلام و ادب خدمت شما، تشخیص قطعی علت و درمان خونریزی لثه شما باید توسط متخصص پریو(لثه) صورت گیرد. اما ممکن است شما از مسواک های محکم و سفتی بل جنس نامناسب استفاده می‌کنید و یا طرز استفاده از مسواک شما به گونه ای می باشد که باعث خونریزی لثه هایتان می گردد. از طرفی التهاب و عفونت موجود در لثه ها نیز عاملی برای خونریزی لثه می‌باشد که باید درمان گردد چراکه احتمال آسیب به دندان هاو لقی دندان ها می گردد.

لیلا 15 فروردین 1401

سلام آقای دکتر ببخشید من فکم سمت داشت هنگام غذا خوردن خمیازه کشیدن صدا میده چیکار کنم که درمان شه

پاسخ: دکتر رضایی

با عرض سلام و ادب خدمت شما، 
چنانچه در ناحیه فک احساس درد نداشته باشید این عارضه خطرناک نمی‌باشد. اما بهتر است مراقبت های لازم را انجام داده و غذاهای سفت مصرف نشود و ترجیحا دهان و فکتان را به مقدار زیاد باز نکرده و هنگام خمیازه کشیدن دو تا مشت خود را کنار فکتان گذاشته تا فک یه مقدار زیاد باز نشود. 
و چنانچه فکتان هنگام باز و بسته شدن علاوه بر صدا درد هم دارد باید سریعا توسط متخصص فک و صورت ویزیت شده تا علت مشخص گردد و درمان لازم صورت گیرد.
Full Text (Contact) 3.png  Sana 3 بهمن 1399

سلام.من دندون عقلم نمیتونه در بیاد ولی روی دندونم یه تیکه از لثم هست شدید هم درد دارم لطفا بگین چیکارکنم

پاسخ: دکتر رضایی

سلام دندان عقل شما نهفته است و برای در آوردن نیاز به جراحی دارد فشاری که دندان به لثه میدهد باعث درد میشود و بهتر است هر چه سریع تر به پزشک مراجعه کنید تا باعث تورم نشده است برای کشیدن دندانتان و بهتر است یک عکس هم از دندان داشته یاشید

معصومه 6 مهر 1399

لثه های من ورم کردن پف شدن و خون میان

پاسخ: دکتر رضایی

اگر جرم داره باید جرمگیری انجام بدین چون جرم میتونه باعث تورم لثه و خونریزی بشه و اگر مشکل از وجود جرم نبود باید ببرسی های دیگری صورت بگیره که درمان انجام بشه

طرح سوال جدید


  (برای اطلاع از پاسخ سوال)