کلینیک دندانپزشکی
دریــــــای نــــور Daryayenoor Dental Clinic

یکی از خدمات ما در کلینیک دندانپزشکی دریای نور مشاوره رایگان است.
شما میتوانید سؤال یا سؤالات خود را در همه زمینه های مربوط به دندانپزشکی شامل درمانها، مراقبتهای بعد از درمان و بهداشت دهان و دندان در همین صفحه مطرح کنید، همکاران ما در اسرع وقت پرسشهای شما را پاسخ میدهند.
همچنین شما می‌توانید با استفاده از لینک طرح سوال تصویری در صورت لزوم سوال خود را به همراه تصویر دهان و دندان خود ارسال فرمائید.
در صورتی که سوال شما مربوط به یکی از پزشکان کلینیک دریای نور است، به صفحه پزشک مورد نظر بروید و سوالتان را آنجا مطرح فرمائید.

Mehdi ziaee در تاریخ: 24 دی 1398

سلام و خسته نباشید من دو دندان پیش مرکزی ام هردوشون بخاطر یک اتفاق شکست من رفتم دکتر پر کرد اما بعد از مدتی کمی سیاه شد رفتم ی دکتر دیگه گفت بد پر شده البته بعضی وقت ها خونریزی خفیف میکنه تازه بعد از پر شدن دندون افت زیاد میزنم مشکل چیه با تشکر

پاسخ ( کلینیک دریای نور )

با سلام و تشکر از پرسش شما ... آفت دهان شما هیچ ربطی به دندانهای شما و پرکردگی آنها ندارد. میدانید که استرس از عوامل اصلی آفت است. اگر شما دچار ترس از دندانپزشکی هستید این موضوع میتواند دلیلی برای آفت زدن بعد از پرکردن دندان باشد. اما دندانهای شما احتمالا به عصب رسیده اند. برای پاسخ دقیق باید عکس برداری شود.

سعید سیدی در تاریخ: 17 آذر 1398

هزینه عصب کشی دندان؟

پاسخ ( دکتر معطری )

با سلام و ممنون از پرسش شما ... به علت متفاوت بودن اعصاب دندان ها، هزینه عصب کشی دندانها متفاوت است و متاسفانه شما اشاره‌ای به دندان مورد نظرتان نکرده‌اید.

حسین در تاریخ: 17 آبان 1398

سلام من دنبال خانمی میگردم که اسمش رزا هست فامیلش رو یادم رفته قبلا در پاسداران زندگی میکردن و خیلی ممنون میشم اگر کمکم بکنید فکر کنم فامیلیش اعتصام بود یا نمیدونم لطفا چون من خارج از کشور هستم کمکم بکنید من هرچقدر مژدگانی بخواهید نیپردازم

پاسخ ( دکتر رضایی )

یک پزشک در کلینیک ما به اسم رزا رضایی هستند در صفحه پزشکان میتوانید عکس ایشان را ببینید. امیدوارم که توانسته باشیم کمک کنیم.

تاجیک در تاریخ: 19 مهر 1398

سلام دکترجان بعد از عمل ایمپلنت من مدتی حدودا دو هفته گاهی روزها قسمتی از لبم حالت گزگز یا خواب رفتگی پیدا کرده ،آیا این طبیعی هست و چندروز طول میکشد تا برطرف شود. ممنون

پاسخ ( دکتر هوشنگی )

با سلام و تشکر از پرسش شما ... این مورد احتمالا بدلیل وارد شدن داروی بی حسی به عصب ایجاد شده و مشکل خاصی نیست و خود به خود برطرف میشه.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

طرح سوال

    
کلینیک دندانپزشکی دریای نور
Tehran