کلینیک دندانپزشکی
دریــــــای نــــور Daryayenoor Dental Clinic

ما گروهی از دندانپزشکان جوان، متخصص، خوش برخورد و با حوصله هستیم که از به روزترین و جدید ترین یافته ها و تکنیک های علم و هنر دندانپزشکی در کشورهای پیشرفته آگاهیم و پیوسته می کوشیم که دانش و مهارت خود را ارتقاء دهیم. ما بر این باوریم که روزگار توصیه های دهان به دهان و جلوه گر شدن پزشکان به عنوان دومین خدا در جامعه گذشته است زیرا اکنون با دسترسی سریع و آسان آحاد جامعه به علم و دانش از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی، بیماران ما، خود، صلاحیت قضاوت دربارهٔ ارائه دهندگان خدمات درمانی از هر نوع را دارند.

کلینیک دندانپزشکی دریای نور مفتخر به همکاری با تیمی از بهترین و متعهد ترین پزشکان کشور میباشد.

با دکتر علی رضایی آشنا شوید: سوال خود را مستقیما از دکتر رضایی بپرسید

دکتر علی رضایی (Dr. Ali Rezaei)

تخصص: جراح دندانپزشک عمومی
دکتر علی رضایی هرزندی در شهر تهران  در تاریخ سی ام شهریور سال 56 متولد شده اند، با شماره نظام پزشکی 154720 در سال 1393 از دانشگاه Manila Central University فارغ التحصیل شدند.  الان مدت 5 سال است که در رشته دندانپزشکی فعالیت میکنند و به همه موارد درمانی دندانپزشکی علاقمند هستند. 
دکتر علی رضایی در خانواده ای علاقمند به پزشکی متولد شده اند و خانواده ایشان یعنی دو خواهر و یک برادر و پدر ایشان همگی دندانپزشک هستند. ایشان در سال 1395 ازدواج کردند که همسر ایشان پزشک متخصص اطفال هستند. ثمره ازدواج آنها تا امروز یک دختر بنام عسل است.
ایشان اصالتا اهل آذربایجان شرقی شهر مرند هستند. 
دکتر علی رضایی تسلط کامل به زبان ترکی، انگلیسی و فارسی دارند.
علاقمندی های ایشان در ساعات فراغت شنا، فیلم و موسیقی میباشد و به نوازندگی ساز پیانو علاقمند هستند.دندانهای شما مانند فرزندانتان با ارزش هستند از آنها خوب مراقبت کنید
مطالب مرتبط با دکتر رضایی

سوالات کاربران

هیچ موضوعی یافت نشد

طرح سوال

اگر سوالی دارید میتوانید از دکتر رضایی بپرسید. سوال شما پس از تائید مدیریت سایت نمایش داده خواهد شد.

    
Tehran