×

آخرین بروز رسانی: 21 شهریور 1400
من و دندان های نامرتبم
دندان های نامرتب و شکستگی هایی که از زمین خوردنم در دوران کودکی ایجاد شده بود، همیشه همراه من  بود و باعث میشد که خنده هام رو از دیگران پنهان کنم . وقتی نوجوان شدم این مسئله باعث خجالت بیشتر من در بین دوستان و همکلاسی  هایم شده بود و در ایام جوانی اعتماد بنفس من رو تحت الشعاع خودش قرار داده بود .
همیشه این ضعف من رو اذیت می کرد و همواره در فکر این بودم که چه کاری باید انجام بدم.به چه درمان و دندانپزشکی باید اعتماد کنم تا هم هزینه ای که میکنم به صرفه باشه و هم لبخند زیبایی رو همراه خودم داشته باشم. این مسئله مخصوصا در آستانه ازدواج بیش از بیش من رو آزار میداد و ذهن من رو به خودش مشغول کرده بود.
از طریق یکی از دوستانم که دندان هایی مشابه من داشت و مثل من از این مسئله رنج می برد و  الان اون ها رو ترمیم کرده و زیبایی خودش رو بدست آورده بود با" کلینیک دندانپزشکی دریای نور" آشنا شدم و متوجه شدم که این کار رو باید حتما توسط دندانپزشکی که متخصص ترمیم و زیبایی هست انجام بدم، هر چند که دندانپزشکان زیادی نیز هستن که کار ترمیم و زیبایی رو انجام میدهند.
حالا سوال اساسی برام این بود چه درمانی مطلوبترین درمان برای من هست که هم زیبایی دندان های من رو برگردونه و هم از لحاظ مالی برام  مقرون به صرفه باشه.
از طریق مشاوره با دکتر متخصص در کلینیک، به من درمان "لمینیت" پیشنهاد شد، برام خنده دار بود که تا الان فکر میکردم اسم این درمان "لمینت"  هستش...
از طریق سرچ و توضیحاتی که دندانپزشک متخصص کلینیک و دستیارشون به من دادن، متوجه شدم لمینیت به دو صورت سرامیکی و کامپوزیتی هست و تشکیل شده از یک لایه همرنگ دندان که میشه در آن رنگ مد نظر را با مقایسه انتخاب کنیم و متخصص از آن برای اصلاح رنگ و بد ظاهری های دندان استفاده می کنه.
متوجه شدم لمینیت سرامیکی یا به اصطلاح خودمون چینی ظاهر زیبا تر و دوام بیشتری از لمینیت کامپوزیتی داره(البته انتخاب هر کدام از این درمانها بستگی به نوع مشکل دندان ها داره) و از دیگر مزایای این درمان این هست که نیازی نیست دندان های دیگم هم تراشیده بشه، البته باید گفت هزینه ی بیشتریم داره که برای من با توجه به مشکلات این سالها قابل قبول بود.
الان مدتی هست که این درمان رو انجام دادم، راضی و خوشحالم  و فقط یک حسرت دارم و اون اینکه ایکاش خانواده من زودتر برای درمان دندان های من اقدام میکردن. 
گروه تحقیقات
و پـژوهش‌های
دریــــای‌نـور
پسندیدم 4

نظرات کاربران

هلیا اکبری

4 شهریور 1398
بنظر من در این زمونه که همه دارن به زیباییشون توجه میکنن شکل مرتب دندونا خیلی مهمه و توی چهره تاثیر خیلی خوبی میذاره و خیلی خوبه که آدما دندونای ردیف و سفیدی داشته باشن

دیدگاه شما

نام و نام خانوادگی
متن
    


نشانی: تهران - خیابان بهشتی - خیابان سرافراز - بین هشتم و دهم پلاک 38 طبقه دوم

کلینیک دندانپزشکی دریای نور
Tehran