×

فیلمهای آموزشی بهداشتی

بهداشت ارتودنسی

بهداشت دندانها در زمان درمان ارتودنسی بسیار مهم میباشد. چون دندانها در طول درمان ارتودنسی در معرض پوسیدگی بیشتر هستند. در این ویدئو چگونگی تمیز کردن سیمهای ارتودنسی آموزش داده میشود.


ارتودتسی متحرک

در این ویدئو شما با ارتودنسی متحرک آشنا میشوید.


پروتز ثابت

در این ویدئو شما با انجام درمان پروتز ثابت به سادگی آشنا خواهید شد


ارتودنسی ثابت

درمان ارتودنسی بین 6 ماه تا دو سال قابل انجام است و بستگی به چگونگی نامرتبی دندانها دارد. در این ویدئو طرز گذاشتن براکت و صاف شدن دندانها در چند ثانیه نمایش داده شده.


کاشت نگین دندانی

کاشت نگین دندان برای یک درمان زیبایی و معمولا برای خانمها میباشد. در این ویدئو شما با نحوه کاشت نگین دندانی آشنا خواهید شد.


جلوگیری از التهاب لثه با جرمگیری دندان

جرم دندانی موادی هستند که روی سطح دندان چسبیده یا رسوب میکنند. این مواد میتوانند از پس مانده های مواد مصرفی مخصوصاً رنگی برروی دندان یا دخانیات و یا رسوب ترشحات لثه وغدد بزاقی برروی دندان باشند که به مرور زمان آهکی شده و تبدیل به جسم سختی می شود که اصطلاحاً calculus گفته میشوند. اگر امتحان کرده باشید پس ازچند ساعت مسواک زدن اگر با ناخن برروی دندان خود بکشید مواد سفید رنگی برروی ناخن شمانمایان می شود که به آنها Mareria Alba یا ماده سفید گفته میشود. این مواد از رسوبات بزاق یا ترشحات لثه هستند که برروی دندان می نشینند.عدم پاک کردن این مواد باعث میشود که پس ازمرور زمان آنها آهکی شده و تبدیل به جرم سخت شوند.


هنر و دندانپزشکی

تبدیل سیب به لب و دندان


استفاده از ایمپلنت به عنوان پایه دندان مصنوعی

با این روش دیگر دندانهای مصنوعی، تکان نمیخورند و یکی از بزرگترین مشکلات دارندگان دندان مصنوعی، برطرف میشود. . .


طنز

دردسرهای ترس از دندانپزشکی


رضایت بیمار از درمان ایمپلنت

در این ویدیو رضایت بیمار آقای جونگ از درمان ایمپلنت را مشاهده میکنید. برای آقای جونگ از کشور چین 16 ایمپلنت انجام شد.


بلیچینگ

مراجعه کننده از فرم دندانها راضی ولی از رنگ آنها ناراضی بود. خانم دکتر ازقندی برای ایشان درمان بلیچینگ را انجام دادند. چند درجه رنگ دندان سفید تر شد و برای تکمیل درمان تشخیص Home Bleaching یا بلیچینگ در منزل داده شد. که خانم دکتر ازقندی توضیحات را در فیلم داده اند