در واتساپ به ما ملحق شوید

کلینیک دندانپزشکی دریای نور با همکاری با جمعی از دندانپزشکان جوان، متخصص، خوش برخورد و همچنین به با داشتن به روزترین تکنیک های علم و هنر دندانپزشکی، پیوسته می کوشیم که خاطره خوبی از یک درمان خوب برای شما ایجاد کنیم.

کلینیک دندانپزشکی دریای نور مفتخر به همکاری با تیمی از بهترین و متعهد ترین پزشکان کشور میباشد.

با دکتر صفورا منصورفر آشنا شوید: سوال خود را مستقیما از دکتر منصورفر بپرسید

دکتر صفورا منصورفر (Dr. Safoura Mansourfar)

تخصص: جراح دندانپزشک عمومی

دکتر صفورا منصورفر فارغ التحصیل از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد تهران هستند، طی سال هایی که از فعالیت حرفه ای ایشان می گذرد، ضمن کسب مهارت در تمامی بخش های درمانی دندانپزشکی، به طور ویژه ای به حوزه دندانپزشکی ترمیمی علاقه مند و متمرکز بوده اند.

ایشان در تلاشند شما را به نقل از دکتر Ritter (نویسنده کتاب رفرنس ترمیمی) با دنیای علم و هنر دندانپزشکی ترمیمی آشنا کنند، بدین منظور می توانید هر پرسشی در زمینه های طراحی لبخند، بلیچینگ، لمینیت های کامپوزیتی و سرامیکی، مراحل و شیوه های انجام کار، نتایج مورد انتظار، هزینه ها و موارد مورد استفاده، لابراتوار های همکار، فالوآپ های پس از ارائه خدمت و نحوه نگهداری صحیح، داشتید از طریق کانالهای ارتباطی کلینیک دریای نور درمیان بگذارید.

 همانگونه که آگاه هستید همه ما هر روز چندین و چند بار در آینه خودمان را نگاه می کنیم یا هنگامی که بیرون هستیم جذابیت و زیبایی یک نفر یا نا متناسب بودن چهره ی فردی دیگر نظرمان را به خودش جلب می کند، حتمأ همه قبول داریم که زیبایی لبخند، نظم و ترتیب دندانها، رنگ آنها از مهمترین شاخصه های شکل گیری یک چهره ی متناسب و زیبا یا یک چهره ی نامتناسب و نازیباست. بر این اساس مسئولیت شناسایی و درمان بیماریهای دهان و دندان، رفع عیوب و طراحی لبخندی زیبا را میتوان دانش دندانپزشکی دانست. برای تحقق این تعریف دندانپزشکی به زیر شاخه های مختلفی تقسیم شده است که همکاران ما در حوزه های مختلفی فعال هستند از جمله بیماریهای دهان و دندان، ارتودنسی، جراحی و ....

یکی از این زیر شاخه ها دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی می باشد.اولین قدم در داشتن دهان و دندان زیبا و سالم و اولین مرحله قبل از هرگونه درمان دندانپزشکی انجام جرمگیری های مرتب و دوره ای می باشد.

جرمگیری وبروساژ اولین و مهمترین راه سفید و تمیزنگه داشتن دندان می باشد، بر خلاف باور عمومی که اگر با اصول و روش صحیح انجام بگیرد قطعا بدون درد و ناراحتی وبدون هیچگونه آسیب به دندان خواهد بود و تجربه ی متفاوتی از انجام جرمگیری خواهید داشت.

گاهی بنا به دلایلی از جمله افزایش سن و خوردن مواد غذایی حاوی رنگدانه های مقاوم و مصرف کافیین دندانها سفیدی خود را به مرور از دست می دهند و با جرمگیری های روتین نیز تغییری نخواهیم دید در اینصورت نیاز به درمانهای مکمل زیبایی خواهیم داشت از جمله بلیچینگ که مواد بلیچینگ هم به صورت قابل مصرف در کلینیک و هم به صورت قابل استفاده در منزل در دسترس می باشد.


لبخند زیبا هدیه ما به شما و تقدیر شما از ماست.

سوالات کاربران

هیچ موضوعی یافت نشد

طرح سوال

اگر سوالی دارید میتوانید از دکتر منصورفر بپرسید. سوال شما پس از تائید مدیریت سایت نمایش داده خواهد شد.


  (برای اطلاع از پاسخ سوال)

    

نشانی: تهران - خیابان بهشتی - خیابان سرافراز - بین هشتم و دهم پلاک 38 طبقه دوم

کلینیک دندانپزشکی دریای نور
Tehran