×

چرا دریای نور؟

در کلینیک دریای نور ما هر بیمار را یک دست اندرکار حوزهٔ سلامت به شمار می آوریم.

از این رو، ما کوشیده ایم عوامل استرس زا را در محیط کلینیک به حداقل برسانیم. طبق تحقیقات و بررسی های انجام شده از طریق مصاحبه با بیماران بالقوه و تکمیل پرسشنامه های طراحی شده مختص کلینیک دریای نور، یکی از عوامل استرس زا در بیماران خود دندانپزشکان هستند. اعتماد کامل بیمار به دندانپزشک و شکل گیری یک رابطه و باند انسانی بین آن دو از اصلی ترین عوامل یک « تجربه خوب دندانپزشکی » شمرده شده اند. ما در کلینیک دریای نور به مشارکت بیمار در پروسهٔ درمان و همکاری بیمار و دندانپزشک در همهٔ مراحل اعم از طرح درمان، طول درمان، اجرای آن و مراقبت های پس از درمان باور داریم. سعی ما بر این است که از طریق ایجاد تجربه ای خوب و رابطه ای دوستانه، در بیمارانمان اشتیاق کسب دانش نظری و عملی را در حوزه دندانپزشکی به طور خاص و در حوزه سلامت و تن درستی به طور عام بیدار کنیم.

برخورد مناسب پزشکان یکی از مهمترین اولویت‌های ماست.

ما گروهی از دندانپزشکان جوان، متخصص، خوش برخورد و با حوصله هستیم که از به روزترین و جدید ترین یافته ها و تکنیک های علم و هنر دندانپزشکی در کشورهای پیشرفته آگاهیم و پیوسته می کوشیم که دانش و مهارت خود را ارتقاء دهیم. ما معتقدیم که باید به نظرات علمی بیماران و مراجعین توجه کرد و به تجربه آنها احترام گذاشت زیرا اکنون با دسترسی سریع و آسان همه مردم به علم و دانش از طریق اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، بیماران ما، خود، صلاحیت قضاوت دربارهٔ ارائه دهندگان خدمات درمانی از هر نوع را دارند.

در کلینیک دریای نور ما به نظر، احساس و تجربه تک تک بیمارانمان بها می دهیم.

در دریای‌نور یکی از مهمترین کارهای ما کسب نظرات مشتریان است. باور ما بر اینست که برای خدمات بهتر باید مجموعه سلیقه های بیماران را در نظر گرفت و بر اساس آنها اصلاحات لازم را ایجاد کرد. لطفا نظرات ارزشمند خود را از ما دریغ نفرمائید و ما را در جهت ایجاد محیطی بهتر و صمیمی‌تر یاری کنید.

مزایای ویژه و تخفیف ها

برای جلب رضایت شما، کلینیک دریای نور همواره تخفیف های ویژه‌ای در اعیاد و مناسبتهای مختلف ارائه میکند. که از طریق صفحه اصلی سایت به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.
بدیهی است که این تخفیف ها موقت و محدود به یک بازه زمانی هستند.